Firmahupimestareiden yhteystiedot

ILOISET FIRMAHUPIMESTARIMME PALVELEVAT SINUA RYHMÄMYYNTIASIOISSA!

Kysy rohkeasti – me palvelemme aina pieni pilke silmäkulmassa!

Firmahupimestarilinja avoinna arkipäivisin klo 9-15, puh. 010 5722 220
myyntipalvelu@linnanmaki.fi

Firmahupimestareiden suorat yhteystiedot:

  • Sivi Purmonen
    Yritys- ja ryhmämyynnin päällikkö
    Puhelin +358 (0) 10 5722 212
    sivi.purmonen@linnanmaki.fi

  • Petri Vesa
    Avainasiakaspäällikkö
    Yritys- ja ryhmämyynti, kotimaa
    Puhelin +358 (0) 10 5722 214
    petri.vesa@linnanmaki.fi

  • Olga Prosyanaya
    Avainasiakaspäällikkö
    Yritys- ja ryhmämyynti, kansainvälinen
    Puhelin +358 (0) 10 5722 215
    olga.prosyanaya@linnanmaki.fi

  • Teija Tiilola
    Myyntipäällikkö
    Yritys- ja ryhmämyynti, kotimaa
    Puhelin +358 (0) 10 5722 216
    teija.tiilola@linnanmaki.fi

  • Sanna Heinonen
    Myyntipäällikkö
    Yritys- ja ryhmämyynti, kotimaa
    Puhelin +358 (0) 10 5722 228
    sanna.heinonen@linnanmaki.fi

  • Tiia Harjula
    Tapahtumatuottaja
    Yritys- ja ryhmätilaisuudet, tapahtumatuotanto
    Puhelin +358 (0) 10 5722 222
    tiia.harjula@linnanmaki.fi